Eesti People to People MTÜ nagu paljud teisedki PTPI osakonnad osaleb 1993. aastast regulaarselt programmis "Väliskülaline", mille käigus võtab ta Eestis vastu väliskülalisi (individuaalselt ja gruppidena) ja saadab Eesti elanikke välismaale, kus nad on kohustatud elama peredes, sellise 4-päevase  programmi maksumus on 35 eurot Euroopas ja 60 dollarit USA-s ning teistes maailmamaades.

People to People International`i alusepanijaks sai 1956. aastal USA president  Dwight Eisenhower. Selle programmi raames on Eesti People to People`l juba üle 10 aasta sõsarosakond Zürichis, head otsesidemed on loodud osakondadega Saksamaal, Taanis, Šveitsis, Belgias , Prantsusmaal, Tšehhis, Poolas, Suurbritannias, USA-s , Mongoolias ja Koreas.

Eesti People to People liikmed osalevad regulaarselt People to People Internationali Euroopa ja ülemaailmsetel täiskasvanute ja õplaskonverentsidel, samuti õppeseminaridel ja konverentsidel, mida korraldavad teised rahvusvahelised ja Eesti organisatsioonid, mille liikmed osalevad Eesti People to People üritustel, sealhulgas noorukite iga-aastases suvelaagris Narva-Jõesuus. Oma olemasolu 16 aasta jooksul on laagris peale Eesti (eeskätt Ida-Virumaa) laste puhanud ka lapsed Saksamaalt, Šveitsist, Lätist, Ukrainast ja Venemaalt. Inglise keelt on tulnud lastele õpetama People to People Internatsional`i vabatahtlikud USA-st. Igal aastal puhkavad laagris kaks nädalat 60 13 -18.aastast noorukit . Lasterühmi juhendavad õpetajad Narvast ja vabatahtlikud Eesti People to People `st. Laagri programmis on kultuuri- ja spordiüritused, eesti ja inglise keele õppimine, ekskursioonid Narva-Jõesuu ja Narva linnavalitsusse, Toila parki, Kuremäele ja Tallinna, samuti profülaktikakeskuse HIV/AIDS külastamine Narvas, MTÜ Anti-AIDS vabatahtlike loengud, rahvusvahelise organisatsiooni  "Play Football - Make Peace" programm, diskussioonid Põhja ja Lõuna solidaarsuse üle ja novembris koolides korraldatava iga-aastase maailmaõppe nädala programmi arutamine (korraldaja on Euroopa Nõukogu Keskus "Põhi - Lõuna").

Eesti People to People on AKÜ (Arengukoostöö Ümarlaud) liige ja võtab aktiivselt osa selle organisatsiooni tööst

http://www.terveilm.ee

https://www.facebook.com/Eesti-People-to-People-1040259346025140/

Põhikiri

Kontakt:                     Kärberi 33-76, 13919 Tallinn, Estonia                    tel:  +372 6 355 697                    e-mail:  ptpest@hot.ee                    
Vaata siia ka
EESTI PEOPLE TO PEOPLE
EST
ENG
RUS
PEACE THROUGH
UNDERSTANDING